طراحی آنلاین لوگو

 

 لوگو نمادهایی متشکل از متن و تصاویر است که به شما در شناسایی برندهای مورد علاقه  کمک می کند. در واقع لوگو هویت و شناسنامه شرکت و یا سازمان شماست اما آنها فقط یک تصویر ساده نیستند! یک لوگو خوب، اساس نام تجاری است. این به مردم کمک می کند تا بدانند که شما چه کاری انجام می دهید، چه کسی هستید و چه چیزی ارائه می دهید. کار لوگو فقط زیبا نشان دادن نام تجاری نیست. لوگو کارهای بسیاری انجام می دهد و به معنای شفاف لوگو شما را در یک مبارزه رقابتی پیروز می کند. حال بیایید نگاهی به کاربردها و طراحی آنلاین لوگو بیاندازیم.

 

کاربرد لوگو

شاید اساسی ترین کاربرد لوگو، منحصر به فرد کردن نام تجاری شما از دیگر شرکتهای موجود است. این حائز اهمیت است که اگر در تجارت شما رقابت وجود دارد پیش از اینکه شما یک لوگو برای کسب و کار خود کسب کنید، باید تحقیق کنید که رقبای شما چگونه ظاهر می شوند تا بتوانید خودتان را با آنها تنظیم کنید. به طور مثال در شکل زیر ببینید چطور آرم موسسه دندانپزشکی کاکتوس خود را از دریای لوگوهای تکراری دندان و دهان در صنعت دندانپزشکی جدا کرده است. با منحصر به فرد کردن لوگو تجاری و تبدیل کاکتوس به مسواک توانسته یک لوگوی خاص برای خودش طراحی کند.

 

  

البته، شما نمی خواهید اینقدر غیر معمول باشید که افراد برند شما را درک نکنند. در واقع یک لوگو اطلاعات کلیدی در مورد تجارت شما را نشان می دهد. یک لوگوی خوب علاوه بر متمایز کردن شما از دیگر رقبا با نشان دادن اطلاعات شما به مشتریان آنها را به سمت شما جذب می کند و همچنین می تواند خدمات ارائه شده از سمت شما و جامعه اماری هدفتان را نشان دهد.

یک لوگوی خوب برند شما را معروف میکند......

 

روش های طراحی لوگو

1.    تایپوگرافی

2.    تصویر سازی

3.    بازی با رنگ

4.    متن نوشته

 

برنامه طراحی آنلاین لوگو

برنامه طراحی آنلاین لوگو با داشتن ویژگی هایی همچون: طراحی آرم، برنامه ساخت لوگو حرفه ای، دانلود برنامه لوگو ساز، طراحی لوگو حرفه‌ای فارسی، طراحی لوگوی حرفه‌ای رایگان توانسته به عنوان بهترین نرم افزار طراحی لوگو شناخته شود.