طراحی آنلاین سربرگ

طراحی سربرگ را می توانید به صورت آنلاین انجام دهید . مسلما شما هم با انواع سربرگ و کاربرد آن اشنا هستید. همانطور که می دانید: سربرگ یکی از ضروری‌ترین ابزار اداری برای نگارش نامه‌های رسمی و اداری است که امروزه به عنوان یک ابزار اصلی و مهم در تمام شرکت ها، اداره‌جات و سازمان‌ها به چشم می خورد. در واقع سربرگ یکی از اجزای ست اداری یا همان اوراق اداری است که در کنار المان‌های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. اندازه سربرگ ها غالبا به صورت A5 و  A4است که برای نوشتن نامه‌های رسمی و انتقال آن از یک شرکت به شرکت دیگر استفاده می شود. حتی اگر نیاز باشد که نامه‌ی یک سازمان از طریق شبکه های اجتماعی هم به شرکت موردنظر ارسال شود، باز هم متن نامه بایستی در فایل طراحی شده سربرگ انجام شود. به بیان ساده‌تر، سربرگ هویت سازمان موردنظر است و باعث اعتبار و اعتماد می شود. برای آشنایی با طراحی انواع سربرگ A4 و همچنین طراحی آنلاین سربرگ، تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

 

عناصر موجود در سربرگ

طراحی سربرگ مطابق با یکسری استانداردها امکانپذیر است. اگر دقت کرده باشید، بر روی تمامی سربرگ ها چند آیتم مهم و ضروری درج شده است. به عنوان مثال اولین آیتم موردنظر که هویت شرکت شما را نشان می‌دهد، آرم یا همان لوگوی شرکت است که غالبا در بالای سربرگ درج می شود. همچنین اطلاعات تماس، نام شرکت، آدرس، شماره، تاریخ و پیوست هم از دیگر المان‌های یک سربرگ معتبر هستند که بایستی در آن وجود داشته باشند.

برنامه طراحی آنلاین سربرگ

شما می توانید با نصب برنامه طراحی سربرگ، به راحتی با دانلود انواع سربرگ به هدف مورد نظر خود برسید. در واقع سایت طراحی آنلاین سربرگ به شما این امکان را می دهد که انواع قالب آماده سربرگ را دیده و با دانلود فایل انواع سربرگ، بتوانید یک طرح مناسب را انتخاب کنید. یکی از ویژگی های بارز طراحی آنلاین سربرگ اینست که شما قادر خواهید بود فایل لایه باز سربرگ را دانلود کرده و هرگونه تغییرات دلخواه را در آنها اعمال کنید.