طراحی آنلاین هدر ایمیل

با توجه به اینکه امروزه اکثر افراد از طریق شبکه های اجتماعی کارهای خود را انجام می دهند، با اینحال هنوز ایمیل برای معرفی شرکت‌ها و کمپین‌ها نقش موثری داشته است به گونه ای که امروزه در تبلیغات کسب و کار، ایمیل در بازاریابی به عنوان یکی از روش های موثر شناخته شده است و ایمیل مارکتینگ امروزه یکی از روش‌های بازاریابی و تبلیغات مهم و ضروری در بین کسب و کارها معرفی شده است. ایمیل بسیار مورد استفاده کاربران قرار می گیرد و چک کردن ایمیل یکی از کارهای روتین افراد و صاحبان کسب و کار می باشد. هدر ایمیل نیز بخشی از ایمیل است که برای سایر عموم قابل مشاهده است. از این رو ما در این مقاله می خواهیم در رابطه با طراحی هدر ایمیل مطالب مهمی را برایتان ارائه دهیم. اگر قصد دارید هدر ایمیل را خودتان طراحی کنید، پیشنهاد می کنیم با ما تا پایان این بخش همراه باشید تا بتوانید با استفاده از برنامه طراحی آنلاین هدر ایمیل، بهترین هدر را طراحی کنید.

 

هدر ایمیل چیست؟

هر ایمیل یک هدر یا قسمت مخفی در خود دارد که مشخصات اصلی و دقیق فرستنده و گیرنده در آن ثبت می شود و به راحتی قابل مشاهده است. طراحی هدر ایمیل نیز بسیار مهم است و بایستی بهترین و جذاب‌ترین طرح را برای آن درنظر گرفت. برای اینکار دو راهکار وجود دارد، یا می توانید از یک طراح و گرافیست حرفه ای استفاده کنید و یا از برنامه طراحی انلاین هدر ایمیل استفاده نمایید.

برنامه طراحی آنلاین هدر ایمیل چیست؟

این برنامه طراحی، یک محیط انلاین برای شما ایجاد می‌کند تا بتوانید با دانلود انواع وکتور هدر ایمیل، هر نوع تغییری که نیاز است را در همان محیط بر روی قالب هدر ایمیل اعمال کنید. این نرم افزار امروزه بسیار مورد استفاده افراد قرار می‌گیرد و بهترین گزینه برای طراحی سیگنیچر ایمیل است. اگر می خواهید یک طراحی ساده را در کوتاهترین زمان تجربه کنید، از این برنامه فوق العاده استفاده نمایید.