طراحی آنلاین پاکت نامه

پاکت نامه یکی از بخشهای ست اداری است که برای ارسال نامه های اداری، قراردادها و مواردی از این قبیل استفاده می‌شود. ابعاد پاکت نامه های اداری معمولا مناسب برای کاغذهای A4 که دو تا از سمت طول خورده باشند طراحی و چاپ می شوند، البته به صورت مناسب با a4 و a5 که تا نخورده درون آن قرار بگیرند هم طراحی می شود.

نوع اول این پاکت‌ها برای قرار دادن نامه‌ها و قراردادهای رسمی که در سربرگ شرکت یا موسسه نگارش شده است استفاده می گردد که اصطلاحا به آن پاکت نامه‌های ملخی گفته می شود. نوع دیگر این پاکت نامه‌ها پاکت های a4 و a5 هستند که با توجه به ابعاد سربرگهای شرکت یا کمپانی و یا مرسولاتی که قرار است درون آن جا گیرد انتخاب خواهد شد.

 

طراحی پاکت نامه زیبا و خلاقانه

طراحی پاکت نامه هم به مانند طراحی سربرگ بسیار مهم بوده و حفظ شکل کلی آن در رابطه با ست اداری ملزم است و باید وحدت بصری حفظ شود. برای کمی تغییر و چشم نوازتر کردن طراحی پاکت نامه می‌توان لبه های کار را تغییر جزئی داد تا رویه کار تفاوتی با سربرگ درون پاکت داشته باشد. طراحی ست اداری بسیار برای وجهه شرکت یا موسسه مهم است. در این قسمت پاکت نامه شاید از اهمیت بیشتری برخوردار باشد زیرا مرسولات پستی یا ارسال قرارداد بین شرکت ها از این طریق انجام می پذیرد و به نوعی شخصیت کمپانی یا موسسه را ارائه می دهد. بنابراین طراحی منحصر به فرد و ایجاد یک فضای بصری منظم با چیدمان المانهای شرکت در جای مناسب می تواند حس رضایت بیشتری در مخاطب ایجاد کند. رنگ بندی مناسب با فضای کار و نوع خدمات ارائه شده و همچنین استفاده از المانهای مرتبط با موضوع کار میتواند باعث معرفی شرکت یا موسسه حتی در فضاهای غیر کاری شود و این برای معرفی بسیار خوب است و در نهایت طراحی خوب می تواند کیفیت ارائه خدمات را بهتر به مخاطبین نشان دهد.

نرم افزار طراحی آنلاین پاکت نامه

با میان آمدن نرم افزار طراحی پاکت نامه، کار طراحی پاکت نامه به ساده ترین و با کیفیت ترین شکل ممکن در آمده است و شما می توانید با دانلود انواع طرح پاکت نامه،  قالب پاکت موردنظر خود را دانلود کرده و چاپ نمایید.