طراحی آنلاین فلایر

فلایر نوعی ابزار تبلیغاتی موثر و پرکاربرد است که موضوع یا خبر مهمی را اطلاع رسانی می کند. پرکاربرد و فراگیر است و غالبا با پخش کردن فلایر در مکان های پر رفت و آمد و پرتردد، با دسترسی آسان می تواند هر پیام تبلیغاتی را به مخاطب برساند. یکی از ویژگی های اساسی و بارز فلایر تبلیغاتی، هزینه پایین آن می باشد که بسیار کاربردی و مثمر ثمر است و اگر برای تبلیغات کسب و کارتان از آن استفاده نمایید، به راحتی می توانید بازخورد سریع آن را ببینید.

 

کاربرد فلایر تبلیغاتی چیست؟

فلایر کاربردهای متنوع و مختلفی دارد و وظیفه انتقال رسانی پیام تبلیغاتی یک شرکت، سازمان، موسسه آموزشی را برعهده خواهد داشت. به عنوان مثال برای خبر رسانی یک کنسرت موسیقی، گردهمایی و یا یک همایش علمی فرهنگی می توان از فلایر استفاده کرد. فلایرها غالبا بر روی یک برگه A4 به صورت دورو طراحی و چاپ می شوند. همچنین یکی دیگر از کاربردهای فلایر، در کمپین سیاسی می باشد که به منظور انتخاب یک نامزد انتخاباتی، برای انتقال یک پیام سیاسی، اجتماعی به کار می رود. در واقع فلایر همانند تراکت تبلیغاتی برای انتقال یک پیام مهم به صورت کاملا واضح، ساده و شفاف به کار می رود و کاری همچون تراکت تبلیغاتی را انجام می دهد.

چرا از فلایر تبلیغاتی استفاده می کنیم؟

فلایر تبلیغاتی می تواند برای یک موسسه، سازمان و شرکت، مزایای بیشماری داشته باشد، هزینه پایین، پخش آسان و در دسترس قرار گرفتن در بین مردم، توانسته نظر افراد زیادی را به خود جلب کند. فلایرها این قابلیت را دارند که بر روی برگه های رنگی و به صورت دورو چاپ می شوند و کیفیت بالایی را نسبت به تراکت ها دارند. فلایرها سبک متفاوتی با دیگر ابزارهای تبلیغاتی دارند، به این دلیل طراحی فلایر بایستی کاملا ساده و شیک باشد و در اولین نگاه، پیام را به راحتی منتقل کند. شما می توانید با استفاده از برنامه طراحی آنلاین فلایر و با دیدن نمونه طرح فلایر، به صورت آنلاین به طراحی بپردازید. یکی از ویژگی های این برنامه اینست که شما می توانید با دانلود فایل طرح فلایر و یا دانلود فایل لایه باز فلایر، تمامی تغییرات لازم را در همان محیط به صورت آنلاین انجام دهید و در نهایت طرح فلایر را دریافت نمایید.