طراحی آنلاین فاکتور

اول به این سوال می‌رسیم که فاکتور چیست و چه کاربردهایی دارد. فاکتور یک سند تجاریست که جزء اوراق اداری و یکی از مهمترین آنهاست. فاکتور توسط فروشنده یا ارائه دهنده خدمات به گیرنده آن خدمات یا خریدار داده می‌شود که شامل نوع خدمات ارائه شده یا جنس فروخته شده و قیمت واحد آن است و همچنین به عنوان توافقی برای قیمت یک محصول یا خدمات بین دو طرف معامله می باشد. مشخصه هایی که باید در هر فاکتور موجود باشد شامل: نام شرکت یا موسسه به همراه لوگو اختصاصی و همچنین آدرس رسمی و شماره تلفن به همراه شماره فکس شرکت یا موسسه و همچنین شماره فاکتور می باشند و فاکتورهایی که نقصی در هر یک از این موارد داشته باشند از اعتبار ساقط می گردند.

 

 طراحی فاکتور و اهمیت آن

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و وارد شدن آن به دنیای حسابداری و ورود نرم افزارهای متنوع حسابداری به بازار کسب و کار اهمیت حسابداری و فاکتور نویسی بالا رفته است. بسیاری از نرم افزارهای حسابداری موجود محیط ساده و پیشفرض خود را حفظ نموده اند. با این حال باعث آسانتر و روتین شدن کارهای حسابداری و ارائه فاکتور شده اند. اما با توجه به یکنواخت بودن محیط نرم افزارها بسیاری از آنها از یک قالب ساده برای ارائه فاکتور استفاده می کنند. بسیاری از شرکت ها خواهان منحصر به فرد شدن و یونیک بودن محیط فاکتور ارائه شده هستند. از این رو طراحی فاکتور بسیار حائز اهمیت است. محیطی منظم و در عین حال ساده که همه موارد قانونی در آن رعایت شده باشد و فضا سازی مناسبی برای توضیحات محصول یا خدمات ارائه شده وجود داشته باشد. چیزی که در طراحی فاکتور مهم است چشم نواز بودن محیط فاکتور و شکیل بودن آن است که مشتری یا خریدار با دیدن آن حس اصیل بودن و اعتبار را متوجه بشود. فاکتورها کاربردهای زیادی دارند، علاوه بر شرکت ها فاکتور فروشگاهی ونیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

برنامه طراحی آنلاین فاکتور

برنامه طراحی آنلاین فاکتور یک نرم افزار طراحی فاکتور کاربردی و ممتاز است که با برخورداری از ویژگی هایی همچون: طراحی فاکتور فروشگاهی، دانلود طرح فاکتور و دانلود قالب فاکتور توانسته نظر خیلی از افراد را به خود جلب کند. شما نیز می توانید از طریق این برنامه یک فاکتور بی نظیر و منحصر به فرد را برای مجموعه خود تهیه کنید.