طراحی آنلاین کارت پستال

جالب است بدانید: کارت پستال برای اولین بار در فرانسه طراحی و چاپ شد و از آن زمان به بعد در تمام مناسبت ها مورد استفاده قرار گرفت. در واقع کارت پستال کاغذی ضخیم مقوایی و به شکل مستطیل می باشد که به صورت دو لت تا شده تولید شده و درون پاکت قرار می گیرد. این کارت ها به گونه‌ای طراحی می شوند که در یک طرف آن، تصویر گرافیکی و در طرف دیگر آن، جایی برای متن قرار داده شده است. از این رو یکی از بهترین کارت ها برای مناسبت های مختلف است. کارت پستال ها در طرح ها و ابعاد مختلفی طراحی و چاپ می شوند و طرحی که برای آنها انتخاب می شود، می‌تواند اولین و مهمترین فاکتور باشد. برای اینکه با کاربرد کارت پستال و طراحی آنلاین آن آشنا شوید همراه ما باشید.

 

کاربرد کارت پستال

شما می توانید از کارت پستال نه تنها به عنوان یک هدیه یا مکاتبه ساده، بلکه به عنوان تبلیغ کسب و کارتان و ارائه خدماتتان استفاده کنید و دوستان و حتی مردم عادی را از رویدادهای مهم کسب و کارتان مطلع کنید. در واقع کارت پستال با یک طراحی خوب و حرفه‌ای به روش دوستانه و مردمی برای دریافت و ارسال پیام در ادارات پستی، درون شهرهای بزرگ و حتی درون اینترنت مورد استفاده قرار می گیرد، از این رو می توانید لحظه هایتان یا محصولاتتان را با عنوان کارت پستال به همه نشان دهید و بازخورد خوبی هم دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

طراحی کارت پستال به صورت آنلاین

پیشرفت فناوری های جدید در حوزه طراحی و گرافیک، این امکان را برای شما فراهم کرده است که با استفاده از نرم افزار طراحی کارت پستال یک طراحی آنلاین و بی دردسر  را تجربه کنید. شما می توانید با دانلود قالب کارت پستال تمام تغییراتتان را به صورت آنلاین انجام دهید و در نهایت فایل لایه باز کارت پستال را دریافت کنید. رنگ بندی منسجم، ساختارمند بودن قالب کارت پستال در کنار طرح های خاص و متفاوت، از دیگر ویژگی های برنامه طراحی آنلاین کارت پستال است.