طراحی آنلاین تراکت

اگر به دنبال تبلیغاتی ساده و مقرون به صرفه هستید تا پیام تجاری شما مستقیم و به راحتی به مخاطب انتقال داده شود، تراکت تبلیغاتی یک گزینه ایده آل برای شماست. تراکت یک برگه ی چاپی تا نشده است که پیام شما را به سرعت و بدون هیچ حاشیه ای به مخاطب اعلام می کند. سایزی که برای طراحی تراکت در نظر گرفته شده است، 5/8 در 11 اینج است. این سایز به گونه ای در نظر گرفته شده تا هزینه‌ی چاپ تراکت کم هزینه تمام شود. البته لازم است بدانید: سایز تراکت می تواند به دلخواه مشتری هم باشد، از این رو هیچ محدودیتی در اندازه و سایز تراکت وجود ندارد.

کاربرد تراکت

تراکت کاربردهای متفاوتی دارد. ممکن است برای نمایشگاهها، سازمان ها و شرکت ها به منظور اعلام رویدادی پخش شود و یا توسط یک کمپین سیاسی برای انتقال یک پیام مهم به مردم انجام شود. یکی دیگر از کاربردهای متداول تراکت تبلیغاتی نیز، استفاده از آن در استخدام شرکت‌ها و سازمان‌هاست. معمولا این ابزار تبلیغاتی با دست به دست چرخیدن خصوصا در محل هایی که رفت و آمد زیاد است می تواند یک نتیجه مثمر ثمر را در تبلیغات داشته باشد.

چگونه تراکت طراحی کنیم؟

آنچه در طراحی تراکت از اهمیت فوق العاده‌ای برخوردار است، در کنار متن واضح و شفاف آن، طرحی است که برای آن انتخاب می شود. یک طرح خوب می تواند به سرعت نظرها را به خود جلب کند و مشتریان را به سمت کسب و کار شما بکشاند. جالب است بدانید: طراحی آنلاین تراکت تبلیغاتی این امکان را به شما می دهد تا با نصب نرم افزار طراحی تراکت، از طریق نمونه طرح تراکت موجود در برنامه، فایل طرح تراکت را دانلود کرده و برای تمام کارهای تبلیغاتی خود از آن استفاده کنید. در واقع نرم افزار طراحی آنلاین تراکت، طرح لایه باز تراکت، دانلود تراکت رایگان، تراکت لایه باز و فایل طرح تراکت را در خودش به همراه دارد که به راحتی می توانید با دانلود آنها از تمام فایل های آنها استفاده نمایید.