طراحی آنلاین استند

استندهای تبلیغاتی جزو موارد محبوب در زمینه تبلیغات است. بخاطر زیبایی و سادگی و همچنین قابل حمل بودن بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و بسیاری از شرکت ها از آنها استفاده می کنند. مورد استفاده آنها هم در غرفه های نمایشگاهی و هم در فروشگاه ها و مراکز بزرگ، هتل ها و همایشها می باشد که به معرفی محصولات یا خدمات ارائه شده می پردازد. سبکی و قابل تعویض بودن و حمل آسان باعث شده که ما در همه مراکز بزرگ و کوچک شاهد وجود چنین استند هایی باشیم.

 

استند چیست و انواع آن

استندها سازه های نمایشگاهی هستند که به معرفی محصول یا خدمات می پردازند که بسیار مورد توجه و در دید مخاطبین قرار می گیرد. علاوه بر ویژگیهایی همچون زیبایی و حمل آسان؛ هزینه کم و سهولت در نصب باعث شده که بسیار مورد توجه قرار گیرد. استندها شامل انواع استندهای دیواری و ایستاده به صورت سایزهای مختلف از A4 تا سایزهای بزرگ وجود دارد که بسته به نوع محصول یا سفارش قابل ساخت و استفاده است. یکی دیگر از مزایای استند های تبلیغاتی میتوان به ماندگاری آنها اشاره کرد. در واقع مهمترین ویژگی یک استند تبلیغاتی خوب علاوه بر زیبایی سازه، کیفیت چاپ آن و طراحی آن است.

استندی که طراحی زیبا و حرفه ای داشته باشد به مراتب خیلی بیشتر مورد توجه مخاطب قرار میگیرد و می تواند مخاطبین بیشتری را جذب خود کند. عکس این قضیه هم وجود دارد. طراحی بد و کیفیت بد چاپ می تواند به صورت نا خودآگاه این تاثیر را در مخاطب بگذارد که محصول تبلیغ شده یا خدمات ارائه شده هم از کیفیت بدی برخوردار است. پس هرچه طراحی و کیفیت بالاتر باشد ذهن مخاطب به با کیفیت بودن محصول بیشتر نزدیک می شود و تاثیر مثبتی خواهد داشت. رنگهای به کار گرفته شده در محیط استند و ثبات رنگ، به اختصار بازی با رنگها تاثیر بسزایی در ذهن مخاطب می گذارد و می تواند انها را مجذوب محصول کند.

وب سایت طراحی آنلاین استند

این وبسایت یک نرم افزار طراحی آنلاین می باشد که شما میتوانید از میان صدها قالب استند، طرح خود را انتخاب و ویرایش نمائید و در نهایت فایل خود را به صورت لایه باز دانلود نمائید.